Wszystkie raporty Roblox z ostatnich 24 godzin

Brak znanej usterki!


Typowe problemy to:

Miasta dotknięte:


Komentarze do Roblox

Daj innym znać o swoich problemach z Roblox: Napisz komentarz

Robloxx14725836 2 miesiące temu
Wywala z roblox i ze studia na stronie pokazuje że nie ma internetu

Julian 7 miesięcy temu
Proszę o pomoc. Nie ponawia mi się w grze moje zdjęcie profilowe. Co mogę zrobić? Proszę o pomoc. Mój login JulsonRat Pozdrawiam Pozdrawiam

dawido 8 miesięcy temu
gdy wchodzi się w robloxa wyskakuje unavilblae 503

Nina 8 miesięcy temu
jak wchodze zeby wejsc w grę to pokazuje mi że mam zablokowane i wszystkie które mam zablokowane to gry z motywem strzelania itp.

Agatka 11 miesięcy temu
Jak wchodzę w grę to pokazuje że jest zablokowane

Wikipedia 1 rok temu
Roblox mi dzisiaj szwankuje i nie mogę się zalogować do robloxa na telefonie. Wy też to macie że piszę jakiś error i laguje?

Natalia 1 rok temu
73-110 Stargard witam ok. 5 dni temu roblox mi jeszcze działał dzisiaj gdy próbuje uzyska dostęp do roblox pokazuje się wiadomość że muszę zamknąć roblox gdy próbuje wejść na gre to pojawia się wiadomość żę kto inny korzysta z tego procesu przy pojawieniu tej wiadomości zamiast ekranu słysze głos gdy ta wiadomość się pojawia.

Natalia 1 rok temu
Witam nie moge wejść na żadną gre lecz jednak na telefonie i komputerze wszystko działa wyskakuje mi również wiadomość że musze zamknąć robloxa i jeżeli wchodze na gre to nie zamiast ekranu pojawia mi się wiadomość że musze zamknąć roblox.

NAPISZ KOMENTARZ

O Roblox

Roblox to jedna z wiodących gier multiplayer w internecie. Od 2006 roku grają w nią gracze na całym świecie i stała się znaną marką. Z ponad 100 milionami aktywnych graczy, Roblox jest najpopularniejszą grą multiplayer online w historii.

Roblox oferuje niezliczone możliwości rozrywki, które pozwalają graczom na stworzenie własnego wirtualnego świata. Podczas gry gracze mogą rozmawiać ze sobą, rzucać sobie wyzwania, grać w mini-gry lub tworzyć własne gry. Jedną z najlepszych rzeczy w Roblox jest to, że jest całkowicie darmowy i nie wymaga żadnych subskrypcji ani zakupów w aplikacji. W Roblox są setki różnych typów gier, wszystkie są inne i oferują coś dla każdego.

Roblox pozwala również graczom na zaprojektowanie i spersonalizowanie własnego awatara. Mogą oni zmieniać swój wygląd, kupować nowe ubrania, a nawet dodawać specjalne zdolności, aby ich awatar był jeszcze ciekawszy. Gracze mogą również zakupić inne wirtualne przedmioty, takie jak zwierzęta domowe lub samochody, aby ich wrażenia z gry były jeszcze bardziej realistyczne.

Roblox oferuje nie tylko dużo rozrywki, ale także wiele możliwości generowania przychodów przez deweloperów i twórców. Wielu twórców sprzedaje wirtualne przedmioty innym graczom i w ten sposób zarabia. Inni używają Robloxa jako platformy dla własnych gier i aplikacji, dzięki czemu mogą generować dochody. Istnieje również wiele możliwości zarabiania na grze przez influencerów, na przykład poprzez streamowanie filmów lub tworzenie tutoriali.

Jak w każdej innej grze, również w Roblox mogą wystąpić problemy z serwerami i przestoje w grze. Możesz zobaczyć, czy istnieje zakłócenie lub problem z Roblox tutaj w naszym diagramie zakłóceń.

Mapa usterek

Archiwum

Zgłoszone awarie na 15.07.2024:
Łącznie w Roblox wystąpiły 1 zakłócenia. Najbardziej dotknięte miasta to: Warsaw

Porównywalne podmioty